DİĞER HABERLER

  • BEYLİKDÜZÜ'NDE BİR SİTENİN DAHA TAPU SORUNU ÇÖZÜLDÜ… Beylikdüzü Belediyesi, konut tapusunu yıllardır alamayan ilçe sakinlerini bir bir tapularına kavuşturuyor. Bürokratik engelleri hızlıca aşarak ilçedeki tapu problemini çözen belediye, bu kez Adnan Kahveci Mahallesi Evrencik Sitesi’ndeki vatandaşları sevindirdi.
  • TOPRAKLA BULUŞACAK ELLER İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ İlçe sakinlerini daha çok yeşil alanla buluşturmak için çalışmalar yapan Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de Umut Meyve Ormanı ve Hobi Bahçeleri’ni hazırladı. Kura usulüyle ve noter eşliğinde toprakla uğraşmayı seven hobi bahçesi gönüllüleri tek tek seçildi. İlk topu çekerek gönüllülerin ismini ve parsel numaralarını okumaya başlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bugün, İstanbul’un en güzel parkının göbeğindeyiz. 2030 hedefimiz de i
  • 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ANLAMLI AÇILIŞ Beylikdüzu Belediyesi, kadına yönelik her türlü şiddetle mücadelede hizmet verecek Kadın Dayanışma Merkezi'ni 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde hizmete açtı. Merkezin açılışını gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bir ülkede kadınlar mutsuzsa sorun vardır. Umuyorum kadınların Beylikdüzü' ndeki mutluluğu ve Beylikdüzü'ndeki kadın yöneticilerin oranı Türkiye'ye örnek olur." dedi.
  • ŞEHİDİN ADI BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞAYACAK Beylikdüzü Belediyesi Mart Ayı Meclisi 1. Oturumu toplandı. Başkan Ekrem İmamoğlu’ nun başkanlığında yapılan mecliste, Afrin şehitleri için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’yle ilgili önemli mesajlar verildi. Gündem maddeleri içerisinde bulunan Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki bir parka isim verilmesi hususu görüşüldü. Parka, Beylikdüzülü olan Jandarma Binbaşı şehit Ümit Çelik’in adının verilmesine oy birliğ
  • VATANDAŞLA HER ZAMAN DİYALOG KURAN BİR YÖNETİMİZ Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe sakinlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
  • İMAMOĞLU, İYİ PARTİ TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Abdullah Gökçe ve yönetimini ağırladı.
  • APARTMAN GÖREVLİLERİ'NE LOKAL MÜJDESİ… Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçedeki apartman görevlilerine yönelik olarak başlattığı “Apartman Görevlileri Mesleki Gelişim ve Uzmanlık Akademisi” eğitim programını başarıyla tamamlayarak ‘Apartman Teknisyeni’ unvanını almaya hak kazanan 114 apartman görevlisi düzenlenen törenle sertifikalarına kavuştu.
  • İMAMOĞLU, KARS VE ARDAHAN'DA TEMASLARDA BULUNDU Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu, Türkiye’de kış aylarının en güzel yaşandığı illerden biri olan Kars ve Ardahan’ı ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.
  • YUNANİSTAN ESKİ BAŞBAKANI PAPANDREU, İMAMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen "2. Vefa Ödülleri" törenine katılmak için Beylikdüzü’ne gelen Yunanistan eski Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

DİĞER HABERLER

/