DİĞER HABERLER

  • ULAŞILABİLİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI Beylikdüzü Belediyesi’nin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor. Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ilçe sakinleriyle bizzat bir araya geldiği toplantıda vatandaşlar; istek, öneri, şikâyet ve teşekkürlerini iletme imkânı buluyor.
  • BEYLİKDÜZÜ KLASİK BAŞLADI 4. Beylikdüzü Klasik Müzik Günleri, “İstanbul Gibi” konseri ile başladı. Yaşam Vadisi’nde gerçekleşen konserde Tanini Trio grubu, Beylikdüzü halkına unutulmaz bir gece yaşattı. Birbirinden yetenekli müzisyenleri Beylikdüzü’nde ağırlamaktan kent adına büyük onur duyduğunu belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu güzellikleri başlatmak birilerine kısmet olur; ama yaşatmak Beylikdüzü halkının emeği ve çabasıyla olacak.” dedi.
  • BABA ÇOCUK KAMPI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU Beylikdüzü Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen “Baba-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu. Kampçılık Eğitimi, Meteoroloji ve Yön Bulma, Düğüm ve Bağlar, Zekâ Oyunları ve Taş Boyama gibi eğitici ve öğretici çalışmaların yapıldığı Baba Çocuk Kampı’nda, ebeveynler farklı bir hafta sonu deneyimi yaşadı.
  • BAŞKAN İMAMOĞLU PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI Ramazan Bayramı tatili öncesindeki son işgününde belediye çalışanları ile bayramlaşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı’nın huzur ve mutluluk içinde geçmesi temennisinde bulundu. Beylikdüzü Belediyesi Başkanlık Binası önündeki bayramlaşma töreninde, Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları ve Müdürler de hazır bulundu.
  • KADİR GECESİNDE 20 BİN VATANDAŞ AYNI SOFRADA İFTAR YAPTI Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl 5.sini düzenlediği Hayırlı İftar Sofrası programı ile 20 bin vatandaş, bin geceden daha hayırlı Kadir Gecesi’nde bir araya geldi. Ezanın okunması ile binlerce kişi dualar ederek hep birlikte iftar yaptı. Hayırlı İftar Sofrası’na katılan CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşların Kadir Gecesi’ni kutladı ve tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olması temenni
  • 5.ÇEVRE ŞENLİĞİ YAŞAM VADİSİ’NDE GERÇEKLEŞTİ Beylikdüzü Belediyesi’nin Dünya Çevre Günü dolayısıyla bu yıl 5.sini düzenlediği Çevre Şenliği, Yaşam Vadisi’nde yapıldı. Beylik Pazarı Alanı’nda çevre yürüyüşüyle başlayan ve Yaşam Vadisi’ndeki etkinliklerle devam eden şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Pastel boya resim, fotoğraf, afiş, mektup ve resim kategorilerinde açılan Çevre Yarışması’nda dereceye giren çocuklara plaket ve hediyeleri Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve pr
  • APARTMAN GÖREVLİLERİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ Beylikdüzü Belediyesi’nin 2016 yılında başlattığı “Apartman Görevlileri Mesleki Gelişim ve Uzmanlık Akademisi” projesi hızla devam ederken, Ramazan ayı itibarı ile yaklaşık bin apartman görevlisi, Beylikdüzü Apartman Görevlileri Derneği ve Beylikdüzü Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen iftarda buluştu.
  • MİNİKLERİN KEP TÖRENİ HEYECANI Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Gündüz Çocuk Bakımevi ilk mezunlarını verdi. Miniklerin kep törenine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çocukların heyecanını paylaştı. İlk anaokulunun Adnan Kahveci Mahallesi’ne yapıldığını belirten İmamoğlu, “Beylikdüzü’nde bu kurumlarımızın sayısını arttıracağız. Çalışan kadınların içi rahat edecek. Gönül rahatlığı ile çocuklarını gündüz çocuk bakımevlerimize bırakabilece
  • İMAMOĞLU, TÜM VATANDAŞLARI HAYIRLI İFTAR SOFRASI’NA DAVET ETTİ Beylikdüzü Belediyesi Haziran Ayı Meclisi gerçekleşti. Mecliste yaptığı konuşmasında Ramazan ayının ve Ramazan Bayramı’nın hem Beylikdüzü’nde hem de Türkiye’de huzur içinde geçmesi temennisinde bulunan Başkan İmamoğlu, tüm vatandaşları Kadir Gecesi’nde, bu yıl 5.’si gerçekleşecek Beylikdüzü Geleneksel Hayırlı İftar Sofrası’na davet etti.

DİĞER HABERLER

/