DİĞER HABERLER

  • MECLİS ÜYELERİNİN GÜNDEMİ BEYLİKDÜZÜ’YDÜ Beylikdüzü'nde her zaman diyalog kuran bir yerel yönetim anlayışı benimsediklerini vurgulayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
  • İMAMOĞLU: BEYLİKDÜZÜ, TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ OLACAK Beylikdüzü Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nda son bir yılda yapılan hizmetleri anlatan 2017 yılı Faaliyet Raporu tüm kamuoyu ile paylaşıldı.
  • AŞIK VEYSEL, VEFATININ 45. YILINDA BEYLİKDÜZÜ’NDE ANILDI Vefatının 45. yılında isminin verildiği Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi Sahnesi’nde türküleriyle yaşatılan halk ozanı Aşık Veysel, sevenleri tarafından coşkuyla anıldı. Topluma etkili bir mesaj veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Aşık Veysel, bu toprağın vicdanıdır.” dedi.
  • BEYLİKDÜZÜ'NDE BİR SİTENİN DAHA TAPU SORUNU ÇÖZÜLDÜ… Beylikdüzü Belediyesi, konut tapusunu yıllardır alamayan ilçe sakinlerini bir bir tapularına kavuşturuyor. Bürokratik engelleri hızlıca aşarak ilçedeki tapu problemini çözen belediye, bu kez Adnan Kahveci Mahallesi Evrencik Sitesi’ndeki vatandaşları sevindirdi.
  • TOPRAKLA BULUŞACAK ELLER İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ İlçe sakinlerini daha çok yeşil alanla buluşturmak için çalışmalar yapan Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de Umut Meyve Ormanı ve Hobi Bahçeleri’ni hazırladı. Kura usulüyle ve noter eşliğinde toprakla uğraşmayı seven hobi bahçesi gönüllüleri tek tek seçildi. İlk topu çekerek gönüllülerin ismini ve parsel numaralarını okumaya başlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bugün, İstanbul’un en güzel parkının göbeğindeyiz. 2030 hedefimiz de i
  • 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ'NDE ANLAMLI AÇILIŞ Beylikdüzu Belediyesi, kadına yönelik her türlü şiddetle mücadelede hizmet verecek Kadın Dayanışma Merkezi'ni 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde hizmete açtı. Merkezin açılışını gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bir ülkede kadınlar mutsuzsa sorun vardır. Umuyorum kadınların Beylikdüzü' ndeki mutluluğu ve Beylikdüzü'ndeki kadın yöneticilerin oranı Türkiye'ye örnek olur." dedi.
  • ŞEHİDİN ADI BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞAYACAK Beylikdüzü Belediyesi Mart Ayı Meclisi 1. Oturumu toplandı. Başkan Ekrem İmamoğlu’ nun başkanlığında yapılan mecliste, Afrin şehitleri için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’yle ilgili önemli mesajlar verildi. Gündem maddeleri içerisinde bulunan Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki bir parka isim verilmesi hususu görüşüldü. Parka, Beylikdüzülü olan Jandarma Binbaşı şehit Ümit Çelik’in adının verilmesine oy birliğ
  • VATANDAŞLA HER ZAMAN DİYALOG KURAN BİR YÖNETİMİZ Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe sakinlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
  • İMAMOĞLU, İYİ PARTİ TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Abdullah Gökçe ve yönetimini ağırladı.

DİĞER HABERLER

/