DİĞER HABERLER

  • İMAMOĞLU BEYSİAD İFTAR YEMEĞİNE KATILDI Beylikdüzü Sanayi ve İş İnsanları Derneği (BEYSİAD)’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde hiç kimsenin yatağına aç yatmaması için çalıştıklarını, bu çalışmanın kaynağının da yine Beylikdüzü insanı olmasından gurur duyduklarını söyledi.
  • TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJENİN 8’İNCİSİ BARIŞ MAHALLESİ’NDE AÇILDI Demokrasinin temel taşı olan muhtarların daha iyi ortamlarda vatandaşa hizmet vermesini amaç edinen Beylikdüzü Belediyesi, Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezleri’nin 8.’sini Barış Mahallesi’nde açtı.
  • TARIK BUĞRA KÜTÜPHANESİ MARMARA MAHALLESİ’NDE AÇILDI “Kütüphanecilik hizmetleri hususunda İstanbul’un en iyi belediyesiyiz.” diyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçenin 12. Kütüphanesi olan Tarık Buğra Kütüphanesi’ni Marmara Mahallesi’nde açtı.
  • İNOVASYON MERKEZİ İLE BEYLİKDÜZÜ’NDE İLKLERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ Teknolojide Milli ve Yerli Dönüşüm Sempozyumu, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Trakya Salonu’nda yapıldı.
  • BAŞKAN İMAMOĞLU, ANNELERLE KAHVALTIDA BULUŞTU Anneler Günü dolayısıyla Beylikdüzü Belediyesi, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Kent Konseyi’nin işbirliği ile Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı ile hizmet verdiği bin anneyi kahvaltıda bir araya getirdi.
  • KAVAKLI ENGELSİZ YAŞAM BİRİMİ AÇILDI Toplumun önemli bir kısmını oluşturan özel gereksinimli bireylere ve ailelerine yardım elini uzatan Beylikdüzü Belediyesi, anlamlı bir açılışa imza attı.
  • ANNELER GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI Beylikdüzü’ndeki anneler güne çiçeklerle başladı. Beylik Pazar Alanı’nda Anneler Günü dolayısıyla gerçekleşen çiçek dağıtımına Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı.
  • BEYLİKDÜZÜ’NÜN 10.YIL ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ Beylikdüzü’nün 10. Yıl etkinlikleri’nin final gününde gemi modelciliği üzerine bir söyleşi oldu. Söyleşiye Gemi Modelcileri ve Gemi Severler Derneği Başkanı, gemi-deniz tarihçisi Ahmet Güleryüz ile Derneğin Genel Sekteri Metin Önkol katıldı.
  • BEYLİKDÜZÜ DOĞUM GÜNÜNDE AHMET ÜMİT VE MOĞOLLAR’I AĞIRLADI Yenilenerek Beylikdüzü’nde yeniden hayat bulan Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan etkinliklerin ikinci gününde şair ve yazar Ahmet Ümit, imza günü ve Cengiz Özkarabekir moderatörlüğündeki söyleşide sevenleri ile buluştu.

DİĞER HABERLER

/