DİĞER HABERLER

  • KÜLTÜR-SANAT OKULLARI’NA MUHTEŞEM FİNAL Beylikdüzü Belediyesi tarafından açılan “BEYGEM Kültür Sanat, El Becerileri ve Dil Okulları” yıl sonu şenlikleri muhteşem bir kep atma ve sertifika töreni ile sona erdi. Yaşam Vadisi’nde, yüzlerce yetişkin, genç ve minik sanatçı adayını bir araya getiren törende, yetenekli öğrencilerin müzik dinletileri ve dans gösterilerinin ardından kursiyerlere sertifikaları Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından takdim edildi.
  • BAŞKAN İMAMOĞLU: 2030 VİZYONUMUZ KİŞİ BAŞI 16,5 M2 YEŞİL ALAN Beylikdüzü Belediyesi Makyol Yaşam Parkı ve Kırlangıç Yaşam Alanları Otoparkı, Barış Mahallesi’nde düzenlenen törenle açıldı. Mahallelerde bir merkez kurgusu oluşturma amacı ile bu parkı bölgeye kazandırdıklarını belirten İmamoğlu, 2030 vizyonundan da bahsederek, “Halihazırda 9,5 m2 olan kişi başı yeşil alan miktarını, Beylikdüzü’nde 16,5 m2’ye çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.
  • “ORUÇ, CEHALETİN KARANLIĞINDAN KURTULMAKTIR” Beylikdüzü Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Ramazan etkinliklerine konuk olan usta şair, gazeteci, yazar ve modern çağ meddahı Sunay Akın, “İstanbul’un Sırları” konulu gösterisiyle kendisini izleyenlere tadına doyulmaz, muhteşem bir gece yaşattı. Yaşam Vadisi’nde düzenlenen etkinlikte tarihte yaşanmış olayları ve günlük yaşamdan ilginç ayrıntıları, kendine has üslubu ile izleyicilere aktaran Akın, “Oruç tutmak, bilginin ışığını en tepeye
  • DOĞA, YAŞAM VE İZCİ KAMPI, İZCİLERİ BEKLİYOR Beylikdüzü Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Dereağzı Mahallesi’nde yer alan Doğa, Yaşam ve İzci Kampı’nın açılışı Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve izcilerin katılımı ile yapıldı. Kentleşmenin giderek arttığı bir dönemde, İstanbul’un göbeğinde böyle bir güzelliği yaşamanın büyük bir varlık olacağını vurgulayan İmamoğlu, “Doya doya bu doğayı yaşayalım.” dedi.
  • ALMANYA’NIN PADERBORN ŞEHRİ İLE KARDEŞ ŞEHİR OLMA YOLUNDA İLK ADIM ATILDI Almanya’nın Paderborn Bölge Kaymakam Yardımcısı ve Alman-Türk Dostluk Derneği Başkanı Wolfgang Weigel, Almanya Paderborn Şehri Entegrasyon Konseyi Başkanı Recep Alpan ve beraberindeki heyet, Paderborn-Beylikdüzü arasında kardeş şehir olma yolunda ikili ilişkilerin başlaması ve iş ortaklıklarının sağlanması amacıyla Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibini ziyaret etti.
  • DEREAĞZI MAHALLESİ YENİ MUHTARLIK BİNASINA KAVUŞTU Beylikdüzü’nün her mahallesine tek tek muhtarlık binaları kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, Mahallemiz Dereağzı Muhtarlık ve Çözüm Merkezi’ni açtı. 
  • “DENİZE OLAN BAĞLILIĞIM RESME DÖNÜŞTÜ” İlçeye yeni bir soluk getiren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2 Mayıs’ta açılan Ressam Mustafa Sekban’ın “İçinden Deniz Geçsin” adlı kişisel resim sergisine yoğun ilgi devam ediyor.
  • BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN BİN AİLEYE SICAK YEMEK Beylikdüzü Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ilçedeki ihtiyaç sahibi bin aileye sıcak yemek hizmeti verecek.
  • 19 MAYIS HEYECANI TÜM BEYLİKDÜZÜ'NÜ SARDI 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Beylikdüzü'nde coşkuyla yaşandı. İstanbul'un ilçeleri arasında en büyük belediye kütüphanesi olarak belirlenen Yaşar Kemal Kütüphanesi'ni gençlerle birlikte hizmete açan Başkan İmamoğlu, akşam da Yaşam Vadisi'nde düzenlenen Gençlik İftarı'nda gençlerle buluştu.

DİĞER HABERLER

/