BAŞKAN İMAMOĞLU PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla, ilk olarak personeliyle bayramlaştı. Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa katılan tüm personel ve çalışma arkadaşlarının bayramını tek tek kutlayan Başkan İmamoğlu gündemi de değerlendirdi. İmamoğlu, Atatürk Hava Limanında yaşanan patlama dolayısıyla üzüntülerini belirtti ve Beylikdüzü sakini olan şehit Yusuf Haznedaroğlu'nu andı.

Yaklaşan Ramazan Bayram dolayısıyla Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk olarak personeli ve çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı. Başkan İmamoğlu paylaşmanın tadının en güzel yaşandığı Beylikdüzü’nde, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde  gerçekleşen bayramlaşma törenine katılan herkesle tek tek bayramlaştı.

Tören öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan İmamoğlu, öncelikle tatil planı olanların yollarda dikkatli olmaları konusunda uyardı ve “Bayramda tatil planı yapan tüm arkadaşlarımın yollarda dikkatli olmalarını istiyorum. Ramazan boyunca çok çalıştık ve yorulduk, dönüşte de aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Gündeme ilişki önemli mesajlar da verdiği konuşmasında yakın zamanda Atatürk Hava Limanı’nda gerçekleşen saldırıya değindi. İmamoğlu, “Bayrama keyifli girmeyi isterdik ama olmadı. Birlik ve baraberliğimizi korumamız gerekiyor. Saldırıda şehit düşen Beylikdüzü sakini Yusuf Haznedaroğlu'nu tekrar anıyor ve yaralılara acil şifalar diliyorum." dedi.

Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü Kaymakamlığı ile birlikte Ramazan Bayramı’nın 1.günü saat 11.00’de belediye binası karşısındaki Çamlık Alan'da düzenleyeceği bayramlaşma programıyla da Beylikdüzü halkının bayramını kutlayacak.