POSTA TRAKYA

Pollie Ödülleri, her yıl tüm dünyadan katılan seçim kampanyalarını ve sivil toplum kuruluşlarına ait kampanyaları ödüllendiriyor.

CUMHURİYET VE DEMOKRASİ'YE 2 ÖDÜL

Amerikan Siyasi Danışmanlar Derneği (AAPC) tarafından düzenlenen ve siyasi iletişimin Oscarı kabul edilen 2017 Pollie Avvards'da Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan 'Cumhuriyet ve Demokrasi' filmi iki ödül birden kazandı.

Dünyanın her tarafından 3 binin üzerinde kampanyanın katıldığı 2017 Pollie Awards ödül töreni Los Angeles'ta düzenlendi. Beylikdüzü Belediyesinin hazırladığı 'Cumhuriyet ve Demokrasi' filmi 2 dalda altın ödül aldı. Film, bir kez daha dünyanın en iyi Online reklam videosu seçildi. LosAngles'ta düzenlenen törenden sonra konuşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Pollie Ödüllerinin 250'yi aşkın profesyonelden oluşan büyük jürisi tarafından Cumhuriyet ve Demokrasi filmimizin 2 altın ödüle layık görülmesi ülkemiz ve ilçemiz için büyük gururdur. Popülizm rüzgarlarının demokrasileri ve demokratik değerleri sarstığı böylesi bir dönemde, Beylikdüzü'nden ve Türkiye'den yükselen bu sesin dünyanın en saygın ödüllerine layık görülmesi çok anlamlıdır. Şubat ayında LasVegas'ta düzenlenen Reeds Awards'ta da 2 ödüle birden layık görülmüş olan filmimiz, cumhuriyetin ve demokrasinin birlikte ne kadar güzel olduğunu anlatıyordu. Beylikdüzü halkının iradesini yansıtan bu ödülü ülkemize armağan ediyorum" şeklinde konuştu.