POSTA

Başkan Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve kızı Beren İmamoğlu, Şevval Bayram coşkusu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Beylikdüzü'nde coşku ile kullandı. Beylikdüzü Kaymakamlığı'nın organize ettiği tören ile haşlayan kutlamalar. Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği 'Ata'ya Saygı Yürüyüşü' ile devam elli. Akşam da Şevval Sam konser verdi.

BEYLİKDÜZÜ'NDE BAYRAM COŞKUSU 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Beylikdüzü'nde coşku ile kutlandı. Beylikdüzü Kaymakamlığımın organize ettiği tören ile başlayan kutlamalar, akşam Beylikdüzü Belediyesinin düzenlediği Ata'ya Saygı Yürüyüşü' ile devam etti. 

Türk bayrakları inmedi 

19 Mayıs için düzenlenen etkinlikler. Beylikdüzü'nıle erken haşladı. Beylikdüzü Belediyesi ana bina önündeki törenin ardından kutlamalar gün boyu sıırdü: akşam binlerce vatandaş'Ata'ya Saygı Yürüyüşü' için bir araya geldi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Lkrem lmamoglu. esi Dilek lmamoglu ve kızı Beren lmamoglu kortejin en başında yer aldı. İlçede harika görüntüler oluşturan kutlamada, bando takımı ve müzik grubu ile daha da Canlanan vatandaşlar, ellerindeki bayrakları bir an olsun indirmedi. 

“Atamızı, huzurumuzu ve mutluluğumuzu sürekli kılmak adına elimizden geleni yapacağız. Bir arada, omuz omuza güzel bir yaşam sürmek için çok çalışacağız. 19 Mayıs 1919 ruhunu bu ilçede her daim hissettireceğiz. Bayramımız kullu olsun. Yaşasın Muştala Kemal Atatürk, yaşasın Muştala Kemal Atatürk coşkusu ile yaşayan Beylikdüzü halkı." 

'Barış istiyoruz' 

Akşam düzenlenen konserde Şevval Sam sahneye çıktı. Sam, konserine başlamadan önce şunları söyledi: "Beylikdüzü"nün aydınlık insanları. Sizlerle birlikle Cumhuriyet i, laikliği savunmak için buradayız. Biz bu topraklan seviyoruz ve barış isliyoruz. Cumhuriyet e bu kadar sahip çıkılması gereken bir dönemde Ekrem Başkanım iyi ki varsınız." Sanatçı konserinde, Karadeniz, Trakya gibi ülkenin birçok yöresinden sevilen parçalan, hayranları ile seslendirdi.

‘19 Mayıs 1919 ruhu yaşayacak' 
Herkesin bayramını kutlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoglu Beylikdüzü halkına seslenerek şunları söyledi: "Biz bu ilçede bayrağımızı.

 

POSTA