BASINDA EKREM İMAMOĞLU

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili basında yer alan haberler, köşe yazıları bu bölümde yer almaktadır. Medya kuruluşlarının kullanımına açık olan basın kiti bölümü aracılığıyla da Ekrem İmamoğlu’na ait görsel ve fotoğrafları, logoları indirebilirsiniz.
BASIN KİTİ

ARŞİV

 • YURT

  20 Ekim 2015
  İSTANBUL Beylikdüzü'nde sona eren 'İkinci Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu'nda yedi tonluk 'Barış Güvercini' heykeli ilgi çekiyor... 
 • TRABZONSPOR DERGİSİ

  11 Kasım 2016
  İstanbul'un otuz dokuz ilçesinden biri olarak yıldızı parlayan: Beylikdüzü'nün Trabzonlu ve Trabzonsporlu Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sorduk...
 • SÖZCÜ GAZETESİ

  05 Ekim 2016
  Türkiye'nin en kapsamlı hayvan bakım evi "Dünya Hayvanları Koruma Günü"nde açıldı. Bin hayvana hizmet merkezde ameliyathane bile var.
 • FANATİK

  19 Aralık 2016
  Trabzonsporlu eski yönetici, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Akyazı ile ilgili düşüncelerini FANATiK'e aktardı. Stadyumu yerinde inceleyen ve övgüler yağdıran İmamoğlu, Trabzonspor'un genel durumuyla ilgili de açıklamalar yaptı.
 • PERYÖN DERGİSİ

  12 Ağustos 2016
  İş dünyasından gelen bir siyasetçi olarak liderliğin iki boyutu olduğuna inanıyorum: Toplumsal liderlik ve iş dünyası liderliği. Bunlar birbirinden farklı özellikler taşıyor, bu yüzden birbirinden ayırıyorum.
 • YURT GAZETESİ

  10 Temmuz 2016
  Hızlı kentleşme, hızlı yerleşim, aidiyet hissinin az olması, ortalama 6-7 yıllık yerleşim süresinin kendileri için handikap olduğunu belirten Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu "Bu yüzden insanlar bir anda Beylikdüzü'nü terk edebilir" diyor.
 • POSTA GAZETESİ

  30 Ağustos 2016
  Başkan Ekrem Imamoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı için düzenledikleri festivalin 9 Eylül'e kadar süreceğini söyledi. 3. Barış ve Sevgi Buluşmalarımın bu yılki teması 'Cumhuriyet ve Demokrasi.' Başkan İmamoğlu, milli iradenin festival boyunca hissedileceğini belirtti.
 • HABERTÜRK

  21 Mayıs 2016
  İstanbul'un bir ucunda, merkeze hayli uzak ama her geçen gün büyüyen, gelişen bir ilçe Beylikdüzü... Özellikle de yeni emlak yatırımlarıyla mega kentin yeni ve gözde yerleşim noktalarından biri...
 • DÜNYA

  28 Mayıs 2016
  Kadınlar, gençler, engellilerle yola çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "katılımcı, birleştirici ve pozitif" bakış açısı ile alışılmışın dışında bir siyasetçi profili çiziyor.

ARŞİV

/