BASINDA EKREM İMAMOĞLU

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili basında yer alan haberler, köşe yazıları bu bölümde yer almaktadır. Medya kuruluşlarının kullanımına açık olan basın kiti bölümü aracılığıyla da Ekrem İmamoğlu’na ait görsel ve fotoğrafları, logoları indirebilirsiniz.
BASIN KİTİ

ARŞİV

 • POSTA GAZETESİ

  30 Ağustos 2016
  Başkan Ekrem Imamoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı için düzenledikleri festivalin 9 Eylül'e kadar süreceğini söyledi. 3. Barış ve Sevgi Buluşmalarımın bu yılki teması 'Cumhuriyet ve Demokrasi.' Başkan İmamoğlu, milli iradenin festival boyunca hissedileceğini belirtti.
 • PERYÖN DERGİSİ

  12 Ağustos 2016
  İş dünyasından gelen bir siyasetçi olarak liderliğin iki boyutu olduğuna inanıyorum: Toplumsal liderlik ve iş dünyası liderliği. Bunlar birbirinden farklı özellikler taşıyor, bu yüzden birbirinden ayırıyorum.
 • YURT GAZETESİ

  10 Temmuz 2016
  Hızlı kentleşme, hızlı yerleşim, aidiyet hissinin az olması, ortalama 6-7 yıllık yerleşim süresinin kendileri için handikap olduğunu belirten Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu "Bu yüzden insanlar bir anda Beylikdüzü'nü terk edebilir" diyor.
 • HABERTÜRK

  21 Mayıs 2016
  İstanbul'un bir ucunda, merkeze hayli uzak ama her geçen gün büyüyen, gelişen bir ilçe Beylikdüzü... Özellikle de yeni emlak yatırımlarıyla mega kentin yeni ve gözde yerleşim noktalarından biri...
 • DÜNYA

  28 Mayıs 2016
  Kadınlar, gençler, engellilerle yola çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "katılımcı, birleştirici ve pozitif" bakış açısı ile alışılmışın dışında bir siyasetçi profili çiziyor.
 • CUMHURİYET

  27 Mayıs 2016
  30 Mart yerel seçimlerinde AKP'den ilçeyi devralan CHP'li Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oluşturduğu "Beylikdüzü Modeli" kitaplaştırıldı.
 • POSTA

  28 Mayıs 2016
  Başkan Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve kızı Beren İmamoğlu, Şevval Bayram coşkusu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı...
 • HABERTÜRK

  21 Mayıs 2016
  İstanbul'un bir ucunda, merkeze hayli uzak ama her geçen gün büyüyen, gelişen bir ilçe Beylikdüzü...
 • DÜNYA

  19 Mayıs 2016
  Kadınlar, gençler, engellilerle yola çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "katılımcı, birleştirici ve pozitif" bakış açısı ile alışılmışın dışında bir siyasetçi profili çiziyor...

ARŞİV

/