BASINDA EKREM İMAMOĞLU

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili basında yer alan haberler, köşe yazıları bu bölümde yer almaktadır. Medya kuruluşlarının kullanımına açık olan basın kiti bölümü aracılığıyla da Ekrem İmamoğlu’na ait görsel ve fotoğrafları, logoları indirebilirsiniz.
BASIN KİTİ

ARŞİV

 • CUMHURİYET ÖZEL EK

  21 Ekim 2017
  Yeni nesil belediyecilik, Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında kurucu değerlere, Cumhuriyete ve demokrasiye saygılı, akla, bilime, sanata, teknolojiye, eğitime ve çevreye öncelik veren ve kaynak aktaran bir yön anlayışıdır…
 • POSTA

  30 Ağustos 2017
  30 Ağustos Zafer Bayramı Kortej Yürüyüşü ve Şebnem Ferah konseri ile başlayacak etkinlikte ilk kez Sahaf Festivali düzenlenecek. Başkan Ekrem İmamoğlu, bütün İstanbul'u 30 Ağustos kortej yürüyüşüne davet ederek, "Bugün bizim düğünümüz" diyor.
 • AYDIN ÖRS SALONUNU GEZDİ!

  13 Mayıs 2017
  Türk basketbolünün efsane ismi Aydın Örs, Beylikdüzü Belediyesi tarafından yaptırılan ve adının verileceği salonu gezdi.
 • HABERTÜRK

  15 Haziran 2017
  Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başkanlık koltuğundaki 3 yılın değerlendirmesini yaptı, yeni projelerini Habertürk'e anlattı.
 • POSTA

  23 Haziran 2017
  Beylikdüzü Belediyesi, Ramazan boyunca bölge halkına iftar sofraları kurdu. Ramazan ayını aydınlanma ayı olarak gördüklerini söyleyen Başkan Ekrem İmamoğlu, her akşam iftar sofralarına konuk oldu, vatandaşı hiç yalnız bırakmadı.
 • POSTA TRAKYA

  19 Mart 2017
  Amerikan Siyasi Danışmanlar Derneği (AAPC) tarafından düzenlenen ve siyasi iletişimin Oscarı kabul edilen 2017 Pollie Avvards'da Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan 'Cumhuriyet ve Demokrasi' filmi iki ödül birden kazandı.
 • 8. GELİŞEN BÖLGELER ZİRVESİ

  25 Mart 2017
  8'inci Gelişen Bölgeler Zirvesi'ne katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve bölgenin önde gelen müteahhitleri "Beylikdüzü'nün yıldızı her geçen gün parlıyor. Tek eksiğimiz metro" dedi.
 • HABERTÜRK

  21 Mayıs 2016
  İstanbul'un bir ucunda, merkeze hayli uzak ama her geçen gün büyüyen, gelişen bir ilçe Beylikdüzü...
 • DÜNYA

  19 Mayıs 2016
  Kadınlar, gençler, engellilerle yola çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "katılımcı, birleştirici ve pozitif" bakış açısı ile alışılmışın dışında bir siyasetçi profili çiziyor...

ARŞİV

/